کتاب آموزش دادرسی مالیاتی باآموزش لایحه نویسی

پیج اینستاگرام کاناز اسپید

محصولات متنوع و کاربردی حسابداری

دیکشنری 20 هزار واژه‌ای حسابداری

دیکشنری آنلاین حسابداری و حسابرسی

فیلم‌های آموزشی ما در آپارات

کانال کاناز اسپید در آپارات
کاناز اسپید » آموزش حسابداری مالیاتی » کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتی به زبان ساده به همراه آموزش لایحه نویسی

کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتی به زبان ساده به همراه آموزش لایحه نویسی

کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتی به زبان ساده


این کتاب توانست ظرف 4 ماه  به چاپ پنجم برسد و این یعنی نشان دهنده کاربردی و به روز بودن مطالب آن است. سعی کردم مطالب را با شیوه جدید و به روز و مطابق با آخرین تغییرات مالیاتی تالیف کنم که در ادامه خصوصیات آن را مطالعه خواهید کرد.

من به شما قول میدم اگر این کتاب و با دقت مطالعه کنید، مثل یک بازی شطرنج خیلی راحت میتونین حرکت حریفتون یا همون هیات های سازمان مالیاتی و تشخیص بدین و برنده ی دادرسی مالیاتی باشین

نویسنده: سید مصطفی هاشمی(عضو انجمن حسابداران خبره ایران)
اندازه کتاب: رحلی
نوع چاپ: سیاه و سفید و رنگی
نوبت چاپ: نهم(9)- مردادماه 1400
تعداد صفحات: 254 صفحه
انتشارات: میعاد اندیشه
شابک: ‭978-622-2312-06-0
به همراه آموزش دادرسی تراکنش های بانکی


با سلام خدمت شما همه همراهان همیشگی. با یک آموزش متنوع و متفاوت دیگه در خدمتتون هستم. کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتی به زبان ساده به همراه آموزش لایحه نویسی

این کتاب تالیف خودم هست و حاصل ماه‌ها تحقیقات و مطالعات هست و خوشبختانه حاصل این تحقیقات و مطالعه منجر به تالیف کتاب آموزش دادرسی مالیاتی شد.

این کتاب به زبان کاملا ساده تالیف شده و حتی افرادی که رشته تحصیلی آنها حسابداری نیست خیلی راحت میتونن از این کتاب استفاده بکنن و توی مراحل دادرسی مالیاتی برنده باشند.

از جمله هیات‌های ماده ۲۳۸ یا همون توافق با حسابرس کل مالیاتی، هیات بدوی، هیات تجدید نظر، شورای عالی مالیاتی، هیات ۲۵۱ مکرر، هیات ۲۱۶ و دیوان عدالت اداری، تمام این مراحل و نکات و به صورت کاملا ساده توضیح دادم، به چه صورت ثبت اعتراض بکنین، مراحل اعتراض به چه صورتی است، مهلت های قانونی و چه نکاتی و باید در این هیات ها مدنظرتون قرار بدین، تماما در این کتاب شرح داده شده. نحوه ی اعتراض در دیوان عدالت اداری از طریق سامانه های آنلاین و مراجعه به دیوان عدالت اداری، تماما توضیح داده شده است.

و از جمله خصوصیات دیگه 

آموزش مصور و رنگی شکایت در هیئت ۲۵۱ مکرر یا همون مرکز عالی تشخیص صلاحیت حرفه ای وزارت اقتصاد است

. میدونین که هیئت ۲۵۱ مکرر عالی­‌ترین مرکز دادرسی درواقع سازمان مالیات هستش، با برگه قطعی مالیات تمام این سامانه رو من توضیح دادم، نکته به نکته، آپشن و تمام گزینه هایی که در این سامانه بوده رو به طور واقعی من توضیح دادم، به چه صورت باید اعتراض بکنین، چه نکاتی داره، تا در نهایت بتونین کد رهگیری دریافت و در هیات شرکت کنید..

از جمله خصوصیات دیگه این کتاب 

آموزش لایحه نویسی می باشد. من آموزش اصول لایحه نویسی و در ابتدا آموزش دادم، از لحاظ ادبیات، از لحاظ نگارش چه نکاتی و باید رعایت بکنین و نکات مهم در لایحه نویسی و همراه با مثال های متنوع که بر روی این مثال های لایحه واقعا ماه‌ها کار کردم تا بتونم مثال های جامع و خدمت شما ارائه بدم. یعنی مثال ها تماما مستند شده است بند به بند تحریر کردم این لایحه ها رو که میتونه خیلی راهگشا باشه و کمکتون بکنه.

خصوصیت مهم دیگر
فصلی جداگانه درباره دادرسی تراکنش های بانکی آموزش دادم. در سال های اخیر بحث مالیات تراکنش های بانکی زیاد  شده و من در این فصل به تشریح نکات مهم و تجربیات خودم در زمینه مشاوره و دفاعیه تراکنش های بانکی پرداختم. همچنین یک لایحه قوی مربوط به تراکنش های بانکی نیز در این فصل تالیف کردم.

 یعنی اگر شما این نمونه های لایحه و اصول لایحه نویسی و با دقت مطالعه بکنین، خیلی راحت میتونین شما هر نوع لایحه و در هر هیئت شما تحریر بکنین و ارائه بدین، حتی اگر در دیوان عدالت اداری باشه به شرط اینکه با دقت این نمونه های لایحه و این اصول لایحه نویسیو رعایت بکنین.

از جمله خصوصیات دیگه این کتاب توضیح آیین نامه جدید ماده ی ۲۱۹ یا همون رسیدگی جدید هست که در آذر ماه 1398 توسط وزیر اقتصاد ابلاغ شد. من نکات مهم این آیین نامه را توضیح دادم، چه نکاتی و باید رعایت بکنین، موشکافی کردم؛ چون برخی نکاتی در این آیین نامه هست که باید حتما رعایت بکنین و از سال 1398 به بعدم اجرایی می شود.

از قسمت های دیگه این کتاب بخشنامه های مرتبط با دادرسی مالیاتی است، آرای شورای مالیاتی و آرای دیوان عدالت اداری، که این بخشنامه ها و آرا رو حتما چندین دفعه مطالعه بکنین، بسیار براتون مفید خواهد بود به خصوص برای تحریر لایحه دفاعیه مالیاتی.

روی مطالب این کتاب ماه ها کار مطالعاتی کردم، قوانین مختلف، مراجع مختلف، کتب مختلف مطالعه شده، چندین دفعه بازبینی کردم تا مطالب این کتاب راحت و در دسترس باشه. چون دادرسی مالیاتی تماما با قانون سر و کار دارد، قانون هم خشک و غیر منعطف است. خیلی کار کردم تا بتونم به صورت ساده و روان مطالب به شما منتقل بکنم. این کتاب میتونه بهتون واقعا کمک بکنه و من پیشنهاد میکنم حتما این کتاب و تهیه بکنین و بارها مطالعه کنید.


آیا تغییرات قانون جدید ارزش افزوده مصوب خردادماه 1400 در این کتاب لحاظ شده است؟
بله من به محض تصویب قانون جدید ارزش افزوده مصوب خردادماه 1400 تغییرات مربوط به دادرسی قانون ارزش افزوده جدید را در این کتاب لحاظ کردم و بنابراین این کتاب مطابق با آخرین تغییرات دادرسی قانون مالیات مستقیم و قانون جدید ارزش افزوده است.

آیا آموزش هیات 251 مکرر آموزش داده شده است؟
بله یکی از خصوصیات این کتاب آموزش مصور رنگی و گام به گام اعتراض به هیات 251 مکرر است که با مدارک واقعی آموزش داده شده است.

آیا بحث تراکنش های بانکی نیز آموزش داده شده است؟
بله یکی دیگر از خصوصیات مهم این کتاب داشتن لایحه بسیار قوی و پر از نکات مربوط به تراکنش های بانکی است. همچنین شامل دهها نکته که ماحصل مشاوره های من در زمینه تراکنش بانکی بوده در این کتاب آوردم و با مطالعه آن به راحتی می توانید از بروز جرایم و مالیات های سنگین تراکنش بانکی جلوگیری کنید.
این کتاب توانست ظرف 4 ماه به چاپ پنجم برسد و این یعنی نشان دهنده کاربردی و به روز بودن مطالب آن است. سعی کردم مطالب را با شیوه جدید و به روز و مطابق با آخرین تغییرات مالیاتی تالیف کنم که در ادامه خصوصیات آن را مطالعه خواهید کرد. من به شما قول میدم اگر این کتاب و با دقت مطالعه کنید، مثل یک بازی ...
درباره کتاب فهرست کتاب نحوه تهیه کتاب نظرات
معرفی کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتی به زبان ساده به همراه آموزش لایحه نویسیفهرست کتاب(برای نمایش بزرگتر فهرست برروی آن کلیک کنید)

کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتیفهرست کتاب آموزش جامع دادرسی مالیاتی به زبان سادهبه طرق زیر می توانید کتاب را سفارش دهید:

1- از طریق سفارش پستی

که کافیست برروی دکمه پرداخت و ارسال با پست کلیک کنید و بعد از پرداخت وجه کتاب و تکمیل آدرس دقیق پستی، کتاب از طریق پست برای شما در هر کجای ایران که باشید ارسال خواهد شد.

2- مراجعه کتابفروشی چرتکه واقع در خیابان انقالاب خیابان 12 فروردین پلاک 290 - تلفن: 09122079849 - 66174910


3- مراجعه به اداره امور مالیاتی شمال تهران واقع در بلوار میرداماد روبه‌روی بانک مرکزی پلاک 151- خانم بنی یعقوب

توجه بسیار مهم: در زمان سفارش حتما آدرس دقیق پستی را جهت ارسال کتاب در کادر مربوطه وارد کنید.
ارسال نظر
 1. نظرات وضعیت: 0 خبر 0 نظر
  نویسنده: بهاره در 1 اردیبهشت 1400 13:22
  پاسخ
  با سلام
  من میخوام سفارش بدم ولی خب نمیدونم منتظربمونم ویرایش سال 1400 رو بزنین یا همین رو سفارش بدم.تغییر نداشته توی این بخش؟
  blushپاسخ
  با سلام و وقت بخیر
  دادرسی بر مبنای قاونین است و مسلما تغییری نخواهد داشت. مگر اصلاحات جزیی
  با تشکر
 2. نظرات وضعیت: 0 خبر 0 نظر
  نویسنده: تختی نژاد در 4 دی 1399 14:56
  پاسخ
  اقای هاشمی اعتراض به 251 مکرر با موفقیت ارسال شد. هم خودتون بی نظیر هستید و هم کتاب دادرسی مالیاتی. انشالله همیشه سلامت باشید.
تعداد بازدید: 11437 نویسنده: سید‌مصطفی‌هاشمی نظرات: 2

مجوزهای سایت از وزارتخانه

مجوز سایت از وزارت ارشاد

نکات صوتی مالی و مالیاتی

پادکست 72- مشوق تبصره 2 ماده 38 ق.م.ا.ا
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 073
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 074
نکات صوتی حسابداری و مالیاتی
تماس با سید مصطفی هاشمی

رزومه کاری اینجانب

کاناز اسپید

ارتباط از طریق واتساپ

کاناز اسپید