محصولات کاناز
نویسنده: سید مصطفی هاشمی(عضو انجمن حسابداران خبره ایران) اندازه کتاب: رحلی نوع ...
فیلم آموزش تهیه و ارسال لیست مالیات بر‌حقوق با نرم افزار و سامانه آنلاین(کاملا ...
این بار با یک محصول جدید و کاملا متفاوت در خدمت شما هستم. آموزش حسابداری ...
آموزش حسابداری بازرگانی خارجی(اعتبارات اسنادی) یا واردات یکی از موارد مهم و ...
بدون شک نرم افزار نوسا یکی از قویترین و راحت ترین (user friendly) نرم افزارهای ...
سایت کاناز اسپید برای این ساعت فیلم‌ آموزش حسابداری حقوق و دستمزد با اکسل و نرم ...
سلام. من سید مصطفی هاشمی برای این ساعت فیلم‌ آموزش حسابداری حقوق و دستمزد با ...
کتاب حقوق و دستمزد به زبان ساده در 353 نکته نویسنده: سید مصطفی هاشمی(عضو انجمن ...
آموزش حسابداری مالیات بر ارزش افزوده توسط سایت کاناز اسپید تهیه شده است. قانون ...
کتاب حسابداری تسعیر ارز به زبان ساده و آموزش آن با نرم افزارهای حسابداری به ...
سایت کاناز اسپید اقدام به تهیه نرم افزار حذف و اصلاح نیم فاصله از فایل ...
سایت کاناز اسپید برای این ساعت نرم افزار‌تبدیل‌اکسل‌به‌VCF کاناز(انتقال و ذخیره ...

نکات صوتی مالی و مالیاتی

نکته صوتی بیمه‌ای 61 اتاق اصناف در ماده 38 بیمه
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 62
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 63
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 64
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 65
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 66
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 67
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 68
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 69
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 070
نکته صوتی مالیاتی و بیمه ای 71
نکات صوتی حسابداری و مالیاتی

گروه تلگرامی آکادمی مالیاتی

فیلم‌های ناب مالی، مالیاتی و حسابداری در اینستاگرام ما

صفحه آموزش حسابداری در اینستاگرام

دیکشنری 20 هزار واژه‌ای حسابداری

دیکشنری آنلاین حسابداری و حسابرسی

فیلم‌های آموزشی ما در آپارات

کانال کاناز اسپید در آپارات
کاناز اسپید » آموزش حسابداری » مالیات بر دخانیات در ایالات متحده آمریکا

مالیات بر دخانیات در ایالات متحده آمریکا

   موضوع: آموزش حسابداری
 

 

در این مطلب پیرامون نرخ مالیات بر دخانیات(سیگار)  ورتبه بندی آن در ایالات متحده آمریکا صحبت خواهد شد. مالیات بر سیگار در ایالات مختلف آمریکا با هم متفاوت است. در زیر توضیحات مالیات بر سیگار در آمریکا شرح بیان شده است.
 
میانگین نرخ مالیات سیگار در سراسر ایلات آمریکا 1.61 دلار در هر بسته (20 نخ) است.
میانگین نرخ مالیات سیگار در ایالات اصلی تنباکو 48.5 سنت در هر بسته است.
میانگین نرخ مالیات سیگار در سایر ایالات 1.76 دلار در هر بسته است.
 
 
 
در زیر جدول کل ایالات آمریکا با مقدار نرخ مالیات بر سیگار در هر ایالت و همچنین رتبه ایالت در بین سایر ایالات مشخص شده است. این جدول تا اول آوریل 2016( برابر با 13 فروردین 1395) توسط دولت فدرال آمریکا به روزرسانی شده است.
 
برای مشاهده جدول در اندازه اصلی برروی آن کلیک کنید.

 

جدول نرخ مالیات سیگار نشان میدهد که از ابتدای آوریل سال 2016 مورد اجرا قرار گرفته است (قابل اجرا در لس آنجلس از چهارم آوریل سال 2016). از سال 2002، 47 ایالت، کلمبیا و اکثر قلمرو ایالت متحده نرخ مالیات سیگار خود را بیش از 120 برابر افزایش دادند. ایالاتی که با خط پررنگ(Bold) مشخص شده اند برای حداقل 10 سال مالیات سیگار را افزایش ندادند (از سال 2006 و یا پیش از آن). در حال حاضر، 33 ایالت،کلمبیا، پورتوریکو، جزایر مارینای شمالی و گوام نرخ مالیات بر سیگار را از یک دلار برای هربسته(20 نخ) و یا بیشتر در نظر گرفتند. 15 ایالت و همچنین کلمبیا، پورتوریکو، گوام نرخ مالیات بر سیگار را از دو دلار برای هربسته و یا بیشتر وضع نمودند. هشت ایالت و گوام نرخ مالیات بر سیگار را از سه دلار برای هربسته و یا بیشتر قرار دادند و یک ایالت (نیویورک) دارای نرخ مالیات بر سیگار بیش از چهار دلار برای هر بسته است.
ایالات توتون و تنباکو عبارتند از کنتاکی، ویرجینیا، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، جورجیا و تنسی. در ایالت کلمبیا ، بغیر از پورتوریکو و دیگر سرزمین های ایالات متحده مالیات سیگار محلی است. متوسط نرخ مالیات 1.53 دلار برای هر بسته است. ایالات آلاسکا، میشیگان، مینسوتا، می سی سی پی، تگزاس و یوتا نیز مالیات ویژه و همچنین هزینه هایی از برندهای تولیدکننده که در طرح دعوی در دادگاه دخانیات ایالتی (NPMs) شرکت ندارند، دریافت می کنند. بالاترین نرخ مالیات ترکیبی ایالتی- محلی 6.16 دلار در شیکاگو ایالت ایلینویز، و در جایگاه دوم شهر نیویورک با دریافت 5.85 دلار برای هر بسته است. دیگر نرخ های بالای ایالتی-محلی شامل اوانستون در ایالت ایلینویز به مبلغ 5.48 دلار و جونو در ایالت آلاسکا 5 دلار برای هر بسته می باشد. مالیات دولتی سیگار 1.01 دلار برای هر بسته است. 
از ابتدای سال 1998 تا 2002، شرکت های بزرگ سیگار قیمت ها را به بیش از 1.25 دلار برای هر بسته افزایش دادند (بلکه بتوانند با خورده فروشی جهت اهداف رقابتی  مقابله کنند و مصارف مرتبط را کاهش دهند).  
در ژانویه سال 2003، فیلیپ موریس در چهار شرکت عمده خود جهت جایگزینی کاهش سطح خرده فروشی و مبارزه با ضرر و زیان فروش برندهایی که تخفیف میخورند قیمت هر بسته سیگار را تا 65 درصد کاهش داد، و آر.جی رینولدز این رویه را دنبال نمود. در چند سال اخیر شرکت های بزرگ سیگار قیمت محصول خود را تقریبا یک دلار در هر بسته افزایش دادند. در سطح ملی، برآورد هزینه های ناشی از آسیب هایی که از سیگار کشیدن بر سلامت وارد میشود در حدود 19.16 دلار برای هر بسته است. 
متوسط قیمت وزنی برای یک بسته سیگار در سطح کشور حدود 5.96 دلار است (از جمله مالیات فروش ایالتی اما شامل سیگارهای با مالیات محلی نمی باشد، به غیر از نیویورک که مالیات هر بسته سیگار 1.5 دلار است). تفاوت قیمت در ایالتهای مختلف ناشی از نرخ مصوب مالیات در ایالت مربوطه ، قیمت تمام شده برای تولیدکنندگان مختلف ، نرخ قیمت عمده فروشی و خورده فروشی و تخفیف اعمال شده می باشد. آلاسکا، دلوور، مونتانا، نیو همپشایر و اورگان هیچگونه مالیاتی برفروش ایالتی دریافت نمی کنند، ایالت اوکلاهاما مالیات بر فروش ایالتی دارد، اما بر روی سیگار اعمال نمی کند؛ مینسوتا و ایالت کلمبیا مالیات بر فروش برای هر بسته سیگار دریافت می کنند، و آلاباما، جورجیا و میسوری (بر خلاف سایر ایالت ها) مالیات بر فروش ایالت خود را بر قیمت بخش خورده فروشی سیگار که نشان دهنده مالیات غیر مستقیم ایالتی است اعمال نمی دارند.
در این مطلب پیرامون نرخ مالیات بر دخانیات(سیگار) ورتبه بندی آن در ایالات متحده آمریکا صحبت خواهد شد. مالیات بر سیگار در ایالات مختلف آمریکا با هم متفاوت است. در زیر توضیحات مالیات بر سیگار در آمریکا شرح بیان شده است. میانگین نرخ مالیات سیگار در سراسر ایلات آمریکا 1.61 دلار در هر بسته (20 نخ) است. ...
تعداد بازدید: 1211 زمان‌ارسال: 6 تیر 1395 نویسنده: سید‌مصطفی‌هاشمی نظرات: 0

مجوز سایت از وزارت ارشاد

مجوز سایت از وزارت ارشاد

محصولات متنوع و کاربردی حسابداری

تماس با سید مصطفی هاشمی

رزومه کاری اینجانب

کاناز اسپید

ارتباط از طریق واتساپ

کاناز اسپید