تخفیف 19% برای خرید بیش از 3 محصولاطلاعات بیشتر
×
کاناز اسپید » ویدئوها » حق اولاد فرزند طلاق گرفته تعلق می گیرد؟

حق اولاد فرزند طلاق گرفته تعلق می گیرد؟

سلام به همه دوستان
یکی از دوستان سوال کرده بود آیا حق اولاد به زن و شوهری که طلاق گرفتن اند تعلق میگیرد یا خیر؟
مدرس: سید مصطفی هاشمی
برای مشاهده مطالب بیشتر به صفحه اصلی سایت کاناز اسپید مراجعه کنید

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟
1از 5 امتیاز
( 2 نفر امتیاز داده‌اند )
ارسال نظر
  1. نظرات وضعیت: 0 خبر 0 نظر
    نویسنده: حسن در 18 دی 1400 09:03
    پاسخ
    باسلام سوالی که داشتم اینه : آیا حق اولاد به فرزندی که پدر ومادر از همدیگه جدا شده اند و فرزند و والد هردو در یک کارگاه مشغول به کار بوده و فرزند علاوه بر اینکه مشغول به کار میباشد و حق بیمه برایش واریز میشود با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل فرزند ، بازهم تعلق میگیرد یاخیر؟
    blushپاسخ
    با سلام و وقت بخیر
    اگر فرزند مشغول به کار شود حق اولاد به والدین او تعلق نمی گیرد
  2. نظرات وضعیت: 0 خبر 0 نظر
    نویسنده: کوئی در 2 آذر 1400 13:40
    پاسخ
    سلام میخواستم بدونم مردی ده سال پیش ازهمسرش جدا شده .وبدلیل طلاق غیابی توسط همسرش ایا حق اولاد به ایشان در قانون اداره کار تعلق میگیرد یا نه توضیح اینکه ایجانب ده ماه درشرکتی مشغول به کار شدم و کارفرما میگوید چون از همسرت جدا شدی حق اولاد به شما تعلق نمیگیرد شایان ذکر فرزندان اینجانب دو دختر 26و 20 ساله مجرد دارم خواهشمند است راهنمایی بفرمایید باتشکر
    blushپاسخ
    با سلام و وقت بخیر
    خیر اصلا چنین چیری نیست در ماده 86 قانون تامین اجتماعی به هیچ وجه شرط طلاق قرار نداده و گفته حق اولاد به والدین تعلق میگیرد و از طرفی درسته مرد و زن از هم جداشدن اما از فرزند که جدا نشدن و فرزند متعلق به هر دو والدین تا روز قیامت است پس حق اولاد با توجه شرایط ماده 86 قانون تامین اجتماعی به شما تعلق می گیرد

آخرین ویدئوها

ویدئوهای قبل
ویدئوهای بعد
تمامی ویدئوها