نرم افزار ارسال مطلب اتوماتیک به کانال تلگرام
آموزش حسابداری
کاناز اسپید
آموزش حسابداری
 
 
 
تماس با سید مصطفی هاشمی
 
فروشگاه محصولات آموزش حسابداری
 

چرا میخواهید در شرکت ما کار کنید

 

چرا میخواهید در شرکت ما کار کنید

 

همه ما دارای اولویت هایی هستیم. وقتی زمان آن می شود که محل کار خود را انتخاب کنیم، زیاد فکر نمیکنیم. به سادگی سعی میکنیم که از هر فرصتی استفاده کنیم... به عبارت دیگر، برای چندین کار مختلف، درخواست میدهیم و امیدواریم که بهترین آن اتفاق بیافتد. تقریبا اکثر ما چنین می کنیم ...

با این حال، کارفرمایان، علاقه ندارند کسی را استخدام کنند که برای صدها فرصت شغلی اقدام کرده است، و هیچ گاه به فرصت و شرکت فکر نکرده است. آنها از شما انتظار دارند که دلیلی برای انتخاب خود داشته باشید.

استخدام کنندگان مغرورند

مصاحبه کنندگان ( یا به طور کلی کارفرمایان) همیشه فکر می کنند که شرکت آنها بهترین، منحصر به فرد،مکانی فوق العاده برای کار و همان چیزی است که شما تصور میکنید...

نیازی نیست که بگوییم این طرز تفکر از واقعیت دور است. ولی هنگامی که در آنجا با شما مصاحبه می شود، باید از تفکرات آنها پشتیبانی کنید. شما باید به آنها نشان دهید که نه تنها یکی از کارفرمایان بالقوه در لیست بالابلند شرکتهای مورد علاقه شما برای کار هستند بلکه آنها چیزی ویژه به شما ارائه میدهند. بگذارید چند نمونه خوب را به شما نشان دهم که چگونه می توانید آنها را قانع کنید که علاقه ای صادقانه به شرکت آنها دارید.

پاسخ های نمونه

شرکت شما، در بازار خرده فروشی محلی یک رهبر به حساب می آید. و بالاتر از آن، من واقعا چشم انداز و محیط کاری شما، مخصوصا جنبه بوم شناختی محصولاتتان را دوست دارم. شرکت های کمی وجود دارند که به این جنبه توجه خاصی کرده باشند. بنابراین، مفتخر خواهم بود که در این مکان کار کنم و میدانم که در چیزی بسیار خوب سهیم خواهم شد.

 

من درباره شرکت شما بسیار تحقیق کرده ام. بسیار محیط کاری و سیستم پاداش دهیتان را دوست دارم. فکر میکنم که به خوبی بتوانم خود را با محیط وفق دهم. به همین دلیل است که میخواهم با شما کار کنم و جاهای دیگر را نمیپسندم. و افزون بر آن، ماشین ها مورد علاقه من هستند، بنابراین این صنعت برای من ایده آل است.

 

توجه: بسیار آسان است. از آنها راجع به موردی تعریف کنید. اهدافشان، چشم اندازشان، فلسفه وجودی شرکتشان، محیط کاریشان و هرآنچه که میخواهید. این بهترین راه برای ساختن ارتباطی خوب با کارفرمایان و مصاحبه کنندگان است و شانس شما برای موفقیت را افزایش می دهد.

 

نکات و تکنیک های مهم در مصاحبه حسابداری